Expert 20% Żel wybielający Dr. Martin Schwarz Made in Germany / Dostawa 0zł

Expert 20% Żel wybielający Dr. Martin Schwarz Made in Germany
 • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Dr. M. Schwarz
Kod produktu: 275

Opis

Expert 20% Żel wybielający Dr. Martin Schwarz

Expert 20% Dr. Martin Schwarz jest w całości wyprodukowany i opracowany przez specjalistów z laboratoriów Dr. Martina Schwarza. Jego skład powstał przy współpracy z ośrodkami, które przeprowadzają do tej pory profesjonalne zabiegi wybielania zębów. Formuła jest idealnie dobrana, że wykazuje bardzo silne działania wybielające, które pozbawione jest szeregu niedoskonałości spotykanych w konkurencyjnych produktach.

Brak efektu nadwrażliwości zębów

Dzięki idealnie dobranym proporcją składu żelu, podczas procesu wybielania pacjenci nie wykazują nadwrażliwości zębów. Podczas badania jedynie sporadyczna grupa osób odczuwała bardzo lekkie niedogodności.

Główne cechy i zalety żelu do wybielania zębów Dr. Martin Schwarz Expert 20%

 • Uniemożliwia demineralizację szkliwa
  Expert 20% posiada lekko alkaliczny odczyn dzięki czemu chroni nasze szkliwo podczas procesu wybielania przed jego demineralizacją. Preparaty, które posiadają pH niższe niż 7 mogą powodować demineralizację szkliwa.
 • Szybki proces wybielania zębów
  Zęby wybiela się w przedziale od 20 do 30min. Nie musisz już zakładać nakładek na całą noc.
 • Brak fluoru
  Żel do wybielania nie posiada w swoim składzie fluoru ponieważ nie jest on potrzebny przy procesie wybielania zębów. Brak tego składnika nie powoduje wystąpienia tzw fluorozy.
 • Zapobiega odwodnieniu zębów
  Dr. M. Schwarz Expert 20% w swoim idealnie dobranym składzie ma zawartą odpowiednią ilość wody dzięki czemu zapobiega wysuszaniu się zębów, które są poddawane procesowi ich wybielania.
 • Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu
  Expert 20% swoim działaniem powoduje usuwanie pigmentów takich jak kawa, herbata, wino itd. dzięki czemu nasze zęby odzyskują swój blask.
 • Brak możliwości przegrzania szkliwa
  Produkt jest stworzony do wybielania nakładkowego dzięki czemu unikamy wysuszania i przegrzewania naszego szkliwa
 • Made In Germany
  Żel do wybielania jest w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech. Świadczy o tym jest wysoka jakość oraz skuteczność.

Żel do wybielania zębów Dr. Martin Schwarz EXPERT 20% jest produktem, który posiada najwyższe dopuszczalne stężenie nadtlenku karbamidu w Unii Europejskiej. Jest on przeznaczony do wybielania zębów tzw. metodą nakładkową u lekarzy stomatologów oraz gabinetach kosmetycznych i domach wg wytycznych specjalistów. 

Produktu do wybielania zębów Expert 20% Dr. M. Schwarz nie należy

 • nie stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.
 • nie stosować żelu u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią
 • nie stosować podczas jedzenia
 • nie stosować podczas używania wyrobów tytoniowych z założoną nakładką
 • nie wystawiać strzykawek z żelem na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury
 • nie zamrażać strzykawek z żelem


Skład INCI:

Glycerol, Carbamide peroxide, Water, Carbomer, Potassium Nitrate, EDTA, Menthol
Stężenie Nadtlenku wodoru H2O2 5,89%

UWAGA!
Expert jest produktem profesjonalnym, który jest przeznaczony tylko dla stomatologów. Procesu wybielania należy dokonywać pod opieką wykwalifikowanego Stomatologa.

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających); niniejszy produkt zakupić może WYŁĄCZNIE lekarz stomatolog, po okazaniu numeru wykonywania zawodu oraz numeru identyfikacji podatkowej. Do transakcji obowiązkowym dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

8 marca 2019

super efekt cena droższa niż konkurencji zamiennik z USA ale nie bolą zęby i co ważne trzyma się tylko na zębach 30 minut nie 6 godzin ciesze się ze sprzedawca doradził mi ten produkt , kolejnym razem będę próbowała Exerta 38% Polecam na 100%

Infolinia:

575 219 555

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl