...
Sklep internetowy Shoper.pl

API Effekt: Moc Propolisu w Apiterapii

W świecie alternatywnej medycyny naturalnej, apiterapia zajmuje wyjątkowe miejsce, a jednym z cennych darów pszczół jest propolis, znany również jako kit pszczeli. API Effekt to marka, która wykorzystuje bogactwo propolisu, sięgając po tę starożytną metodę leczenia znającą i cenioną od tysiącleci.

Propolis - Skarb Zdrowia z Pszczół: Propolis to żywicowata substancja produkowana przez najstarsze i najbardziej doświadczone pszczoły w rodzinie. W jego skład wchodzi ponad 1000 aktywnych biologicznie składników, takich jak flawonoidy, polifenole, kwasy aromatyczne, estry, alkohole, kumaryny, adehydy, terpeny, sterole, aminokwasy, witaminy, enzymy, oraz biopierwiastki jak krzem, ołów, wapń, cynk, miedź, srebro, magnez, potas, tytan, wanad, bor, stront.

Wszechstronne Działanie Propolisu: Współczesne badania potwierdzają pełne spektrum właściwości propolisu, takie jak:

  • Antybiotyczne, bakterio- i grzybobójcze działanie.
  • Antywirusowe i przeciwzapalne właściwości.
  • Znieczulające i przeciwzakrzepowe cechy.
  • Dezynfekcja oraz regeneracja tkanek.
  • Immunostymulacja i działanie przeciwnowotworowe.
  • Przeciutleniające działanie.

Zastosowanie w Zdrowiu Kobiet i Mężczyzn: Propolis znajduje szerokie zastosowanie w terapii ginekologicznej, wspierając leczenie zapaleń pochwy, nadżerek szyjki macicy, czy gojenie ran poporodowych. W obszarze zdrowia mężczyzn, przynosi ulgę w problemach urologicznych, hemoroidach, czy wspomaga walkę z nowotworami prostaty.

Wspomaganie Terapii Nowotworowej: Badania sugerują, że propolis może działać proapoptycznie, eliminując komórki chorye, uszkodzone i stare, co jest istotne w terapii nowotworowej. Stosowany wspomagająco, może być korzystny przy chorobach takich jak rak prostaty, rak trzustki, czerniak złośliwy, guz mózgu, rak piersi, rak okrężnicy czy rak szyjki macicy.

API Effekt to nie tylko marka, to szansa na korzystanie z dobrodziejstw natury, przekazywanych nam przez pracowite pszczoły, dla zdrowia i równowagi organizmu. Odkryj potęgę propolisu w apiterapii z API Effekt.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 575 219 555
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl