Opalescence PF 10% Żel do wybielania zębów 3 SMAKI: Mięta, Melon, Neutralny 4szt.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,99 zł 79.99
ilość komplet
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Opalescence
Kod produktu: 243

Opis

Opalescence PF 10% Żel do wybielania zębów 3 SMAKI: Mięta, Melon, Neutralny (4szt.)

Czy jesteś gotowy do profesjonalnego wybielania zębów?

Opalcescence PF 10% jest profesjonalnym żelem służącym do nakładkowego wybielania zębów. Już po pierwszym użyciu twoje zęby staną się dużo bielsze. Produkt jest bardzo bezpieczny o czym świadczy jego renoma na całym świecie.

Co odróżnia Opalescence PF10% kupiony w sklepie naturazdrowia.pl?

Masz pewność, że produkt pochodzi z najnowszej partii. Co za tym idzie posiada on najnowszą formułę, która cały czas jest modyfikowania. Aktualnie nowy skład:

  • Przeciwdziała występowaniu nadwrażliwości zębów
  • Przeciwdziała odwodnieniu zębów podczas procesu ich wybielania
  • Sprzyja remineralizacji szkliwa
  • Przeciwdziała powstawaniu próchnicy

NOWOŚĆ Najnowsza ulepszona formuła w żelu Opalescence PF10% jest oparta na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawierających fluor oraz azotan potasu. Dodatki takie jak azotan potasu oraz jonu fluorowego zmniejszają lub całkowicie eliminują nadwrażliwość zębów w procesie ich wybielania. Warto także wspomnieć, że wartość pH preparatu Opalescence PF 10% wynosi około 6,5. Atutem żelu do wybielania Opalescence PF10% jest zawartości wody, która wynosi około 20% co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów.

Po przeprowadzonym procesie wybielania zębów warto zaopatrzyć się w pastę do zębów Opalescence Oryginal, która idealnie będzie usuwała na bieżąco powierzchniowe przebarwienia. Jej stosowanie jest bardzo bezpieczne dlatego można ją stosować wielokrotnie w ciągu dnia. Autem pasty Opalescence Oryginal jest jej niski współczynnik RDA.

Czy tego typu wybielanie zębów jest bezpieczne?

Tak, wybielanie zębów przy użyciu Opalescence PF10 jest całkowicie bezpiecznie jeżeli zostanie wykonane w prawidłowy sposób zgodny z zaleceniami profesjonalnego lekarza stomatologa. Osoba z doświadczeniem jakim jest Stomatolog jest wstanie wstanie ocenić oraz odpowiednio przygotować zęby do procesu wybielania.

Produktu do wybielania zębów Opalescence PF10% nie należy

  • nie stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.
  • nie stosować żelu u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią
  • nie stosować podczas jedzenia
  • nie stosować podczas używania wyrobów tytoniowych z założoną nakładką
  • nie wystawiać strzykawek z żelem na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury
  • nie zamrażać strzykawek z żelem

Skład INCI:

Glycerin, Water (Aqua), Urea (Carbamide) Peroxide, Xylitol, Carbomer, PEG-6, Sodium Hydroxide, EDTA, Potassium Nitrate, Sodium Fluoride
Stężenie Nadtlenku Karbamidu 10%
Stężenie Nadtlenku wodoru H2O2 3,6%

UWAGA!

Opalescence PF 10 jest produktem profesjonalnym, który jest przeznaczony tylko dla stomatologów. Procesu wybielania należy dokonywać pod opieką wykwalifikowanego Stomatologa.

Stężenie procentowe H2O2 obecnego lub uwolnionego umieszcza się na etykiecie. Nie stosować u osób w wieku poniżej 18 lat. Wyrób przeznaczony do sprzedaży wyłącznie lekarzom dentystom. W każdym cyklu produkt po raz pierwszy musi być stosowany przez lekarza dentystę lub pod jego bezpośrednim nadzorem, o ile zapewnia to równoważny poziom bezpieczeństwa. Następnie wyrób wydaje się konsumentowi do dokończenia cyklu stosowania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Infolinia:

575 219 555

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl